Powłoki antykorozyjne
Innowacyjne rozwiązania
Powłoki antykorozyjne

dowiedz się więcej

Przetwórstwo poliuretanów
Innowacyjne rozwiązania
Przetwórstwo poliuretanów

dowiedz się więcej

Powłoki trudnościeralne
Innowacyjne rozwiązania
Powłoki trudnościeralne i chemoodporne
Ribbon Flow
Powłoki na walcach , rolkach i kołach.
technologia lanej wstęgi - Ribbon Flow -
zobacz

PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH

Jesteśmy przedsiębiorstwem z branży przemysłowej, które specjalizuje się w przetwórstwie oraz obróbce tworzyw elastycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju elastomery i poliuretany, z których wykonujemy między innymi powłoki antykorozyjne i chemoodporne. Mają one za zadanie chronić elementy przemysłowe i produkcyjne przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, a także zużyciem mechanicznym.

Na zlecenie klienta jesteśmy w stanie także wykonać osłonę, której głównym składnikiem będzie polimocznik, nakładany na powierzchnię metodą natryskową i tworzący dodatkową warstwę, zabezpieczającą element przed promieniowaniem UV. Poliuretany i elastomery to tworzywa sztuczne, które nie ulegają trwałym odkształceniom pod wpływem nacisku. Dzięki temu wykonane z nich powłoki chemoodporne i antykorozyjne, doskonale sprawdzą się w przypadku podzespołów, które podczas pracy narażone są na uszkodzenia mechaniczne.

Nasze produkty cechuje odporność na czynniki chemiczne, sprężystość, wytrzymałość, elastyczność, a także na tarcie i ścieranie.

Przetwórstwo poliuretanów - oferta

Elementy z elastomerów poliuretanowych

Elastomery poliuretanowe

Na indywidualne zlecenie wykonujemy różnego rodzaju elementy z elastomerów poliuretanowych, a także powłoki antykorozyjne i chemoodporne, które dodatkowo ochraniają podzespoły mechaniczne przed uszkodzeniami.
Polyurea

Polimocznik

Parametry technologiczne i użytkowe sprawiają, iż polimocznik jest doskonałym materiałem osłonowym dla elementów wykonanych z betonu czy stali. Powłoka z tego materiału chroni przed uszkodzeniami, korozją i ścieraniem.
sprawdź, co się u nas dzieje

aktualności

masz pytania ?

Skontaktuj się z nami

P.W.EWAPUR Ewa Król

ul.J.Wróbla, 41-936 Bytom
tel: +48(32)790 62 05

Zakład Produkcyjny

ul. Z  .Nałkowskiej 36 , 41-922  Radzionków

Doradca tech.-handlowy

Grzegorz Król
tel: +48 509 713 865

mail: g.krol@ewapur.pl

Kierownik produkcji

Mariusz Szybkowski
tel: +48 733 302 733
mail: produkcja@ewapur.pl

Go to top